Tansiyon Kontrolü

Evde Tansiyon Hizmeti

Evde tansiyon hizmeti, firmamız tarafından sağlanan sağlık hizmetlerinden biri olarak bilinir. Evde tansiyon hizmeti alarak düzenli olarak tansiyonunuzu kontrol edebilir, tansiyon sorunu yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Evde Tansiyon Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?

Evde tansiyon hizmeti almanın birçok avantajı vardır. Bu avantajlar arasında tansiyonu düzende tutmak, düzenli kontroller sayesinde daha sağlıklı olma imkanı kazanmak gibi avantajlar bulunmaktadır. Tansiyon aslında insan atardamarı içerisinde bulunan kan basıncını ifade eden kavram bütünüdür. Atardamara kan pompalandığında ve kan damarda durulduğunda ortaya çıkan basınç miktarı beraberinde büyük tansiyon ve küçük tansiyonu oluşturmaktadır.

Evde tansiyon hizmeti alarak hem büyük tansiyon hem de küçük tansiyonunuzun normal değerlerde seyredip seyretmediğini öğrenebilir hem de düzenli kontroller ile sağlığınızı kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak bir insan için ideal tansiyon oranı her iki tansiyon için de şöyledir; Büyük tansiyon için ideal tansiyon 120 ile 130 arasındadır. Küçük tansiyon ise 70 ile 90 arasında seyretmektedir. Bu değerlerin dışında kalan tansiyon değerleri için hipotansiyon ve hipertansiyon kavramları kullanılmaktadır.

Evde Tansiyon Hizmeti Fiyatları

Evde tansiyon hizmeti fiyatları, tansiyon ölçülme sıklığına, yaşam alanının bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Evde tansiyon hizmeti fiyatları içerisinde tansiyon ölçme işlemini yapacak olan uzman ödemesi ve rutin kontroller de dahildir. Söz konusu sağlık olduğunda her gün yüzlerce kişinin girdiği sağlık merkezlerine gitmek bazı durumlarda tehlikeli olabilir. Tansiyon ölçme, tansiyon takibi gibi işlemler için alanında deneyim kazanmış uzman çalışanlar tarafından verilen evde tansiyon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bütçe dostu fiyat seçenekleri, düzenli hizmet garantisi ve memnuniyet odaklı hizmetler ile evde tansiyon hizmeti alırken bütçenizi de koruyabilirsiniz. Evde tansiyon hizmeti fiyatları hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.