Hakkımızda

Kartal, sağlık hizmetleri veren kurumsal bir firmadır. Kartal sağlık olarak bu sektörde 20 yıllık tecrübe ile 2017 yılından beri bu isim ile devam ettiğimiz sağlık hizmetleri sunmaktadır. Kartal sağlık hizmetleri olarak amacımız hastalık yöntemleri yerine sağlıklı yaşamı tercihe, güncel haberlerden başlamakta olup pratik ipuçlarına kadar sağlığa dair her konuda referans ve paylaşım noktası olmaktır.
Misyonumuz

Kartal evde sağlık olarak evde bakım ve sağlık hizmetlerimiz ile birlikte yukarıda bahsetmiş olduğumuz her branşa özel olarak alınmış olan hekimler mevcuttur. Her branşa uygun olarak çalışabilen hekimlerin branşları: Dahiliye, nöroloji, dermatoloji (cildiye), diyetisyen, psikolog, psikiyatri ve jinekolog yani kadın doğum uzmanıdır. Kartal evde sağlık hizmetlerinin insanalra sağlamış olduğu bu hizmetlerden faydalanabilecek kişiler; ameliyat sonrası yatağı bağımlı olan ya da bazı hareketlerin yapımında zorlanan kişiler, kronik hastalığı bulunanlar, felç geçirmiş olan insanlar, bebek bakımı hakkında bilgi edinmek isteyen anneler, Yeni doğum yapmış anneler ve bebekleri, laboratuvar hizmetini evinde almak isteyen insanlar ve terminal dönemde olan hastalardır.

Vizyonumuz
Firmamız bünyesinde verilen sağlık hizmetleri hangi koşulda ya da hangi zamanda olursa olsun bütün ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. Sağlık hizmetlerine sadece mesai saatleri içerisinde ihtiyaç duyulmaz. Kartal sağlık hizmetleri, yirmi dört saat boyunca hastaların bütün ihtiyacını gözeterek evde hizmet vermektedir. Ayrıca günümüz zamanında gündemde olan korona virüs ile pandemi dönemi sürecinde kartal sağlık hizmetleri, oldukça sağlam önlem ve tedbirler almıştır.Korona virüs ve pandemi süreci boyunca hastanelerde pek çok insan olması nedeniyle hastaneler, oldukça tehlikeli yerler haline gelmiştir. Bu nedenle ise insanlar, kalabalık olan bu hastanelere gitmek yerine sağlık hizmeti ihtiyaçlarını evde karşılamak istemiş bu yüzden de evde sağlık hizmetlerini tercih etmişlerdir. İnsanlar evde sağlık hizmetlerini tercih etmelerinden dolayı ise birçok sahte evde sağlık hizmeti kurumsal firması çıkmıştır. Ancak evde sağlık hizmeti vermekte olan bu kurumsal firmalar deneyimsiz çalışanlar ile sağlık hizmetleri veriyor. Ancak bu konu hakkında endişelenmenize gerek yok. Kartal evde sağlık hizmetleri sayesinde tecrübesi olan uzman çalışanları ile hiçbir endişe duymadan rahat bir şekilde evde sağlık hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

İşte müşterilerimiz neler söylüyor

Oturum açma modunu başlat Kayıt modunu başlatHEMEN ARA